UPOZORNĚNÍ: 6. 1. nefixujeme cenu zlata (státní svátek v Rakousku). Pražská prodejna do 11.1. uzavřena – kontaktujte nás na centrále 800 222 800.
Mapa Sběratelské potřeby firmy Leuchtturm Boxy, kufry a kazety

Sběratelský kufřík CARGO MULTI


Náhled - Sběratelský kufřík CARGO MULTI

Preis inkl. MwSt 44 €

SPEZIFIKATIONEN

Speciální kufr na mincovní sady. Nabízí díky svému flexibilnímu uspořádání využití i v jiných sběratelských oborech. Přehledné uspořádání předmětů do formátu 178 x 160 mm. Vhodné na sady mincí, FDC, CD, kartiček C6, pohlednic a mnoho dalších. Uzamykatelný se 2 klíči. Vnější rozměr: 250 x 215 x 365 mm.
Zboží znáte pod starším kódem: KOMS2...

Sběratelský kufřík CARGO MULTI


Cena včetně DPH 44 €

Speciální kufr na mincovní sady. Nabízí díky svému flexibilnímu uspořádání využití i v jiných sběratelských oborech. Přehledné uspořádání předmětů do formátu 178 x 160 mm. Vhodné na sady mincí, FDC, CD, kartiček C6, pohlednic a mnoho dalších. Uzamykatelný se 2 klíči. Vnější Größe: 250 x 215 x 365 mm.
Zboží znáte pod starším kódem: KOMS2...

Objednávkový kód: 317821
Zlatemince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2024 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...